برگ و بار | مصرف انواع میوه خشک و کاهش وزن اصولی

هادی همایی  1398/08/10 

آیا مصرف انواع میوه خشک به کاهش وزن اصولی کمک می کند؟؟

زمان لازم برای مطالعه : 4 دقیقه

کاهش وزن اصولی می تواند یک کار چالش برانگیز باشد اما پایداری در این راه  باعث حس رضایت و اعتماد به نفس شما می شود! برای این کار، به مقدار زیادی کنترل شخصی و ترکیبی از برنامه غذایی سالم و تمرینات روزانه منظم نیاز هست. افزایش متابولیسم (سوخت وساز) بدن می تواند به کاهش وزن کمک کند.سرعت کاهش وزن را از طریق خوردن غذاهایی که معده را برای مدت زمان طولانی پر نگه می دارد، می توان افزایش داد. انواع میوه خشک علاوه بر افزایش سرعت متابولیسم، فواید سلامتی دیگری نیز دارد. مطالب توصیه شده زیر را مطالعه کنید. انواع میوه خشک که ‌می تواند باعث کاهش وزن اصولی شما شود و شما را سالم نگه دارد؛

گردو

گردو از خوراکی های  فوق العاده سالم می باشد که هر ۱۰۰ گرم آن شامل ۶۵۴ کیلو کالری انرژی می باشد. گردو خوراکی فوق العاده‌ای حساب می شود که مواد مغذی موجود در آن باعث سرعت در کاهش وزن اصولی شود. ترکیبات اساسی موجود در گردو شامل ۲ گرم فیبر، 2.5 گرم اسید های چرب امگا ۳ و ۴ گرم پروتئین است. همچنین گردو شامل مقدار زیادی چربی های اشباع نشده است که باعث کاهش خطر بیماری های قلبی شده و قلب را سالم نگه می دارد.

زردآلوی خشک

زردآلوی خشک شامل ۲۰۰ کیلوکالری انرژی در هر ۱۰۰ گرم است. زردآلوی خشک کالری کمی دارد بنابراین برای یک میان وعده کم چرب بسیار عالی است. زردآلوی خشک می تواند تا ۵ ساعت شما را سیر نگه دارد. علاوه بر این که کالری کمی دارد، شامل چندین ماده غذایی با ارزش شامل کلسیم، پتاسیم و منیزیم می‌باشد.

برای خرید زردآلو خشک درجه یک اینجا کلیک کنید.

آلو خشک

آلو خشک دارای ۲۴۰ کیلو کالری انرژی به ازای هر ۱۰۰ گرم می باشد. آلو خشک باعث کاهش وزن بهتر شده و فرایند هضم غذا را از طریق فیبرهای غذایی موجود در آن، بهبود می دهد. این فیبرها به بدن کمک می‌کنند که از از سموم و مواد اضافی رها شده، بنابراین هضم غذا بهتر شده و دستگاه گوارش را سالم نگه می دارد.

برای خرید آلو خشک درجه یک اینجا کلیک کنید.

 

کشمش

کشمش ها در میان انواع میوه خشک جزء پر طرفدارها می باشد. هر ۱۰۰ گرم از آن ها ۲۹۹ کیلوکالری انرژی دارد. کشمش میان وعده فوق العاده ای است که می تواند باعث کاهش وزن اصولی شود. کشمش ها همچنین میزان نمک کمی دارند و مقدار زیادی ید دارند که برای بدن بسیار مفید است.

همان طور که ملاحظه می کنید انواع میوه خشک فواید بسیاری برای بدن دارد. آنها می توانند باعث بهبود کاهش وزن شده و از طریق افزایش سرعت متابولیسم بدن، اجازه می دهند که برای مدت زمان زیادی احساس سیری کنید. این خوراکی ها همچنین شامل مواد مغذی ضروری برای بدن هستند که می تواند علاوه بر هضم بهتر غذا، عملکرد مغز و ذهن را بهبود دهند. حقیقت آن است که نه تنها انواع میوه خشک خوشمزه هستند بلکه بسیار مغزی نیز می باشند. بنابراین  باید حتماً در رژیم غذایی آنها را در نظر گرفت.

برای دریافت تخفیف اولین خرید ، شماره تماس و نام خود را به شماره  09387554691 پیامک کنید.

 

 

آیا مصرف انواع میوه خشک باعث چاقی می شود؟

بسیاری از مردم فکر می کنند که انواع میوه خشک به خاطر قند زیاد چاق کننده است؛ اما این درست نیست. شما از میان آنها ، باید انتخاب درستی برای کاهش وزن اصولی داشته باشید. در حقیقت استفاده منطقی از انواع میوه خشک یک راه هوشمندانه برای این است که نیاز به مواد مغذی را رفع کرده و وزن خود را کنترل کنید.

اگر شما یک پیمانه انگور را خشک کنید حدود یک چهارم پیمانه به شما کشمش می دهد. بنابراین وقتی میوه خشک می شود سه چهارم کوچک تر شده، با این حال مواد مغذی در آن باقی می ماند.

برخی از انواع میوه خشک با شکری که به آنها اضافه شده شیرین می شود اما بسیاری از آنها با قند طبیعی خود خشک می‌شوند؛ بدون هیچ ماده افزودنی و نگهدارنده. بنابراین چیزی به آنها اضافه نشده و فقط آب موجود در میوه تازه از آن گرفته شده است.

انواع میوه خشک بدون شکر در فروشگاه اینترنتی برگ و بار، کلیک کنید.

 

تحقیقات علمی، کاهش وزن اصولی و مصرف انواع میوه خشک

بر اساس برخی تحقیقات، افرادی که وعده های بیشتری میوه مصرف می کنند وزن کمتری حتی نسبت به گیاه خواران دارند. کمتر از ۳۰% از بزرگسالان میزان میوه ای  که در روز توصیه می شود را مصرف می کنند. میوه خشک می تواند راه آسانی برای پر کردن این فاصله باشد. به ویژه که میوه خشک به راحتی قابل حمل است. علاوه بر این میوه خشک منبع عالی از آنتی اکسیدان ها است. تحقیقات جدید نشان می دهد، حتی بدون کم کردن از کالری مصرفی، برای کاهش وزن اصولی مصرف زیاد آنتی اکسیدان ها راهکار بی نظیری است. مصرف آنتی اکسیدان باعث کاهش چربی بدن و کاهش چربی شکمی می شود.

نکته: هنگام خرید میوه خشک نوعی را تهیه کنید که مطمئن هستید شکر اضافه شده و مواد نگهدارنده ندارد. میوه هایی مانند کرن بری که به تلخی می زند ممکن است با آبمیوه طبیعی شیرین شود. این مسئله مشکلی ندارد.

لذت داشتن اندام متناسب با برگ و بار، ورود به فروشگاه اینترنتی برگ و بار

 

به صفحه اینستاگرام برگ و بار بپیوندید: @bargobaar 

 

مقالات مرتبط :


ورود با حساب گوگل
نظرات کاربران
ارسال نظر
امتیاز بدهید
به اين مقاله امتیاز بدهید
7 روز هفته پاسخگوی شما هستیم.